Mój mały zielony raj IV

Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lucyna »

Jak będę na emeryturze to zacznę podróżować :P
No powiem Ci, że ta Hoja to prześliczna :0 listki piękne, zapach czekolady :0 i środeczek kwiatu jakby z niej zrobiony :D
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: rysia13 »

No to teraz ja pakuję walizy i przyjeżdżam Obrazek

Podzielisz się hoją Obrazek
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
lidka

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lidka »

Gosiak ale teraz kuper będzie bolał !! Phojkę to se sama przyjedź będzie na Ciebie czekała :D A Twoja ruszy moja też stała jednym serduchem a teraz zobacz co robi :0 A tak na marginesie to madam kiedy zawita w moich progach ! ??

Lucynko akurat !! na emeryturze to Ty zakopiesz się w domowych pieleszach i powiesz mi że teraz to stara jesteś zmęczona !!! :zły: Tak że pewnie na te Twoje odwiedziny to ja mogę liczyć w przyszłym życiu Obrazek A co do hoji to powiem Ci że cieszą tak jak storczyki skuś się :D

Rysiu :V normalnie drzwi otwieram bardzo szeroko !!! Obrazek Tylko nie ma migania !!! Pewnie że się podzielę ino damesa sama musi przyjechać po owe cudo :D

Dla uśmiechu
bella

Obrazek

multiflorka

Obrazek

keri

Obrazek

i Stefan w słoneczku (jak jeszcze było !!)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lucyna »

Ta, jeszcze mi hoj brakuje do mojej ciasnoty :P Przyznać jednak muszę, że śliczne są ;)
Jednak Stefek to dopiero klasa jest :serce:
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: Kaktus »

:0 Ja Stefana biore!!!! Kartonik juz mam :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: .Ty uwazaj tam w tym Gnieznie ,bo ja z Wrzesni to rzut beretem lol lol lol
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: Kasia_Ra »

Od początku był taki prążkowany ??? jakoś wydawało mi się, że jest równomiernie ciemny :niepewny: . Ładne ma te paseczki, tylko mogłabyś mu manicure zrobić :hyhy:
lidka

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lidka »

Lucynko chciałabym te Twoją ciasnotę zobaczyć Obrazek A A Stefek fakt fajowy !!!

Kasiu Stefan nie polizie do Ciebie bo skubany za mną jak piesek łazi !! Wariat jeden razem z Tosią laczków mi pilnują :D A tak ten tego to teraz najważniejsza sprawa moja droga ja Ty będziesz we Wrześni a mnie nie odwiedzisz to jak nic nogi powyrywam !!!! Więc gadaj na ten tychmiast kiedy się zjawisz ??? Toż muszę Stefanowi skorupę wyszorować na przywitanie tak znamienitego gościa !!!! :D

Kasiu Kasia Ra a w życiu manikiru nie zrobię toż to facet !!! Niech się mięsko czuje z Tymi pazurami Obrazek
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: Kaktus »

Lideczko,kochana ,jak tylko bede sie wybierac ,to pierwsza sie o tym dowiesz ,ale raczej nie predzej jak czrwiec ,lipiec :D i na pewno na kawusie wlece :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
gojka42

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: gojka42 »

Lideczko za hojkami się nie stęskniłam bo mam ale za Stefanem bardzo :D Pogadaj z woźnicą i może jeszcze w tym roku się zobaczymy ;) Kartonik pełen czeka na wywiezienie :*
lidka

Re: Mój mały zielony raj IV

Post autor: lidka »

Rajusiu muszę miejscówki uszykować !! :V Tylko gdzie :pyt: No już Ci powiedziałam u Ciebie :D

Zakwitł mi mm

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kasiu to ja już się cieszę :klaszcze: :klaszcze: Drzwi otwarte skarbie :*
Zablokowany