Balkogródek

Awatar użytkownika
Jatra
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 217
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:59
Status: Aktywny

Re: Balkogródek

Post autor: Jatra »

Kasiu wielkie brawa cudnie urządzony ogródek i jak pomysłowo .Na pewno przyjemnie w nim pic kawkę . :klaszcze:
Moje fiołki

Ogródek

Sprzedam nadwyżki

http://chryzantemy.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkogródek

Post autor: dorotka_kk »

i przynajmniej nóżki nie bolą po spacerze po ogrodzie lol ;-)
MATEUSZ1
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 314
Rejestracja: 15 sty 2012, o 20:50
Status: Aktywny
Lokalizacja: na południe od Radomia

Re: Balkogródek

Post autor: MATEUSZ1 »

Kasiu masz przepiękny balkon i do tego aż tyle roślin zmieściło się na tak małym metrażu. Gratulacje. :klaszcze:
Pozdrawiam, Mateusz
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Balkogródek

Post autor: goskle »

Piekny masz balkonik.. Mój nie wiem czy nie będą ocieplać w tym roku i czekam żeby go urządzić .. chciałam położyć albo drzewo albo płytki na podłogę .. ale zrobię to dopiero p ociepleniiu bloku. Teraz w niedzielę kupiłam sobie drzewko truskawkowe (nasiona) i muszę je posadzić.. zobaczymy co wyjdzie.. Mam też zamiar posadzic trochę kwiatuszków ,, w zesżłym roku miała trochę pelargonii, bakopę itp. a clematis zostawiasz na balkonie na zimę? Okrywasz agrowłókniną? A pokażesz balkon w całości, żebym mogła zobaczyć Twój kawałek raju :ok:
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Balkogródek

Post autor: katarzynka575 »

Witam moich miłych gości
Mój mały balkon a proszę ile nas się mieści ;-) a tak na poważnie to 6 osób spokojnie .

Gosiu poszukałam i jakieś zdjęcia znalazłam rzadko kiedy robię mu zdjęcia, jest mały i ciężko uchwycić go w całości ,raczej roślinkom
Podłogę mam wyłożoną kostkami z deski i nazwijmy to donice z rorbordera więc cały jest w drewnie i słomkach .Obrazek tu z kicią widać podłogę .Przy drzwiach balkonowych zrobiony jest podest 1,5 na 1,5 ponieważ drzwi są wysoko .Teraz wygodniej jest wychodzić
Na prawdę jest dość mały ten mój bl. wolałabym żeby był szerszy wtedy bym miała pole do popisu :oczy:
Obrazek nie patrzymy na pranie .Tak mniej więcej wygląda .W dolnym lewym rogu jest skalniaczek tu nieuchwycony .
Ponieważ przed moim bl. stoi znienawidzony przeze mnie wieżowiec a balkon mam na południowy zachód ,co powinno sprzyjać moim kwiatom ale niestety .Panuje u mnie zimą -ciemnica a latem w samo południe patelnia do 15-16 potem cień i trochę przy zachodzie słońca jest znowu na balkonie.
Obrazek ŁADNY PRAWDA :-(
To mój pomysł żeby odsłonić się trochę od sąsiadów i dać cień w te najgorsze upały clematisom .Muszę je cieniować ponieważ nie wytrzymują i więdną .Niektórzy ogrodnicy śmieją się ze mnie że to robię ale już nie raz widziałam jak promienie słońca wykańczają moje clematisy .Mimo to że specjalnie kupowałam gatunki które powinny wytrzymać takie upały .
Obrazek to lewica ;-)
Obrazek to prawica ;-)
Widzicie i dookoła bloki ,bloki ,bloki :niepewny:
Gosiu może trochę zainspiruje Cię mój balkonowy ogródek :-)
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Balkogródek

Post autor: nina1611 »

ślicznie wszystko urządziłaś!
a jaka kicia zadowolona! :hyhy:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkogródek

Post autor: dorotka_kk »

Kasieńko powtórzę jeszcze raz !!! Pięknie u Ciebie jest na tym balkonie :ok: Ale musi się tam rewelacyjnie wypoczywać, zazdroszczę pasji i taaakich chęci, mam nadzieję że osoby które posiadają zaniedbane ogrody lub kawałki ziemi teraz strasznie się wstydzą :kwaśny: Pięknie, pięknie,pięknie :ok:
Kasik

Re: Balkogródek

Post autor: Kasik »

Miałaś naprawdę super pomysł z tym ogródeczkiem na balkonie wygląda to fantastycznie :ok: No i masz pomocnice kicie
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Balkogródek

Post autor: goskle »

Pieknie to wszystko masz zrobione.. Ja w zeszłym roku miałam pelaśki, turki. Tylko jeszcze czekam na to ocieplanie i mam nadzieję, że będzie w tym roku.. :młotek:
A widok no cóż nie jest ciekawy :do bani: ale cóż.. A to widac z mojego balkonu :rumieni:
Obrazek
Awatar użytkownika
myrtille1986
VIP
VIP
Posty: 2364
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:03
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom/Wrocław

Re: Balkogródek

Post autor: myrtille1986 »

Moja kochana Kasia ma śliczny balkonik :klaszcze: Tyle roślinek to nawet ja w swoim ogródko nie mam :rumieni:
Pozdrawiam Jagoda

Moje wątki
ODPOWIEDZ