Balkonowa dżungla

Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Dzięki kochani . Kaśka wpadaj , będzie wesoło. :super:
Kilka fotek jak to teraz wygląda .
Nadal ogarnia mnie mania zakupów , ostatnio poszłam w róże i zrobiłam sobie mini kącik różany , a obiecywałam sobie , ze nigdy więcej róż :krzesło: , ze względu na mszyce . Ale o dziwo w tym roku nie mam ani 1 O_O
Jedna z róż to Abraham Derby , pachnie obłędnie , ciągle się w nią wwąchuje , druga jakaś ciemniejsza i biała miniaturka z biedronki . Wszystkie kupiłam za przysłowiowe grosze . Chyba w przyszłym roku powiększe kolekcje, ale tylko o róże pachnące .
Llie , które mialy być ecru , są żółte i pomarańczowe lol . Warzywniak rośnie jak na drożdzach , mam już maleńkie ogóreczki , rzodkieweczki , pomidory zawiązały już kwiaty , ale zrobiło się zimno i nie chcą się otworzyć .
Myślę , ze jeszcze z tydzień i będzie kwitła pięknie lawenda i lobelia własnoręcznie siana i pikowana .
Jak wiatr dzisiaj i jutro nie zdmuchnie warzywniaka , to będą ładne warzywka :klaszcze:
Załączniki
3.jpg
1.jpg
2.jpg
Ostatnio zmieniony 2 cze 2012, o 11:33 przez Samsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Tak na początku wyglądały pomidory, a tak wyglądają teraz .
Załączniki
5.jpg
4.jpg
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: dorotka_kk »

O_O ale wszystko pięknie Ci rośnie :klaszcze:

Ślicznie się wszystko prezentuje :serce:
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: katarzynka575 »

Aga roślinki mają u Ciebie super warunki to co się dziwić że tak pięknie rosną i się rozrastają .
A róże piękne i jeszcze pachnące mówisz .U mnie przed blokiem przy kl. rośnie stara róża już krzak można powiedzieć .Teraz właśnie kwitnie a jak cudnie pachnie .Lubię przed wejściem na kl. powąchać ją i to wcale nie z nosem w płatkach bo tak intensywnie pachnie że wystarczy stanąć i się zaciągnąć ;-) tym pachnącym powietrzem .

Lilie śliczne nawet w tym kolorze .

Dobra ,dobra, Kaśka wpadaj będzie wesoło ,a gdzie choć kierunek podaj ,daleko od tej mojej Łodzi do Ciebie :gwizdać:
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: goskle »

Ale piękny masz balkonik a kociak słodko sobie leniuchuję (widziałam u Kasi) takiemu to tylko zazdrościć..
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: nina1611 »

cudownie :serce:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Kasiu zapraszam Cię do Stolicy , daleko nie masz :język: , a zapachu przed blokiem zazdroszczę .
Gosiu ,Nina , dziękuję .
Dziewczyny , jak odkryłam , ze mogę dodawać większe zdjęcia , to postanowiłam zaszaleć :klaszcze:

Tak jak pisałam , jestem w amoku różanym lol . Dokupiłam kolejną piękność , uwielbiam biel od zawsze , jest elegancka i ponadczasowa .
Obrazek
Obrazek
A tu moja ukochana Abraham Derby w pełnym rozkwicie i pąku , uwielbiam jej zapach .
A nad nią jakieś amarantowo niewiadomo co ;-)
Obrazek
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
A pamiętacie Lawendę? , takiiiiii gąszcz się zrobił i kłosy wyrosły na 70 cm wysokości , niestety klapły przez wiatr i musiałam je podwiązać . Lawenda jest teraz rozczochrana .
Obrazek
I jeszcze jedna z lili , które teoretycznie miałybyć kremowe . Wyrosły żółte i pomarańczowe.
Tym razem żółta.
Obrazek
Chyba starczy na dzisiaj :-)
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: katarzynka575 »

Aga cudne zdjęcia, jednak jak większe to od razu fajniej się ogląda .Zdjęcie białej ach .Lawenda potarmoszona przez wiatr też ma swój urok . W ogóle różyczki piękne .Teraz jeszcze brakuje tylko pnącej ;-)
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: dorotka_kk »

mi się taka rozwichrzona lawenda bardziej podoba :ok:
a co do zdjęcia białej róży :gwizdać: jest magiczna, taka bajkowa :serce:
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: goskle »

przy takich zdjęciach to wszystko widać lepiej ;-) i lepiej możemy podziwiać Twoje roślinki.. różyczki piękne a lawenda super taka nieuczesana :język:
ODPOWIEDZ