Balkonowa dżungla

Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Gosiu ,az sie boje jak wszystko podrośnie. A tej truskawki to Ci zazdroszczę , zaraz będziesz jadła swoje truskaweczki .
Ja nie mam niestety ani jednej truskawki.
Ostatnio wpadłam na szatański pomysł , powiększenia warzywniaka o cukinie , rżodkiewkę i pietruszke naciową , na moje nieszczęście mam jeszcze jedno takie same białe pudło . Odbiło mi znowu na punkcie warzyw, chyba za duzo naogladałam sie ogródków angielskich w donicach. A to zaraźliwe jak storczyki :kwaśny: , i wpadłam jak śliwka...

Dorotko zapraszam , tym bardziej , ze daleko nie masz , więc wymówki nie wchodzą w gre lol
Joane
Znawca
Znawca
Posty: 401
Rejestracja: 15 sty 2012, o 22:44
Status: Aktywny
Lokalizacja: Niemcy

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Joane »

Agnieszka niesamowicie spodobał mi się Twój balkon.
A szczególnie ta beczka.
Będę stale oglądać jak Ci to wszystko rośnie.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do mnie.
Storczyki
Ogród
Sprzedaże
Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Bardzo mi milo Joasiu , oczywiście zapraszam Cię serdecznie w moje skromne progi .

A co do beczki to ja ja wiozłam ponad 400 km , bo mam hoopla na punkcie starych glinianych donic , po których widać upływ czasu . Moim marzeniem jest mała kolekcja pięknych najlepiej ręcznie robionych donic z różnych zakątków swiata . Tylko do tych donic przydałby mi sie jeszcze piękny stary 100 letni ogród , z drzewami , krzewami i różami lol. Az sie z siebie uśmiałam ,marzenia :gwizdać:
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: dorotka_kk »

ale pamiętaj, marzenia są po to, żeby je spełniać :ok:
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: katarzynka575 »

Aga widzę że balkon nabiera wyglądu ,super .
Beczka jako donica świetny pomysł ,marzenia się spełniają a jak nie to możesz im dopomóc i zrobić sobie namiastkę takiego ogrodu jaki Ci się marzy . Masz tak duży taras że (kartka i ołówek w dłoń ) projektuj ,przerabiaj dodawaj :gwizdać: Zobacz mój powiedzmy że styl Chiński z domieszką Polską ;-) już nabrał kształtów .

A co do donic takich jak piszesz to piękne są Angielskie te gliniane .Ostatnio byłam na giełdzie samochodowej ale tam można kupić mydło i powidło i z tzw. wystawi i mieli właśnie takie doniczki choć doniczki bo małe ale np. z rzeźbionymi kwiatami .Cudo .

A jak kotek nie podgryza Twoich roślinek ?
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: katarzynka575 »

Puk ,puk
Aga co tam u Twoich roślinek balkonowych .Pewnie już się rozrastają ,kwitną itp.
Pozdrawiam Kasia
Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Kasiu dziękuje za pamięć :-)
Roślinki poszybowały w górę , ale jeszcze nie kwitną , oprócz lili .
Sporo rozrósł się również warzywniak .Dzisiaj jednak bez zdjęć , ale wrzucam filmik , nie wszystkie warzywa w nim pokazałam , bo dosadziłam jeszcze pomidorów i cukini , ale w innej części balkonu :-P
W czerwonych donicach , jest w sumie 5 krzaków pomidorów ( 3 odmiany) , już widzę , ze będzie pomidorowy gąszcz .
W pierwszym białym pudle sałata , szczypior , ogórki , papryka , koper między ogórkami .Ogórasy i papryka trochę przymarzły , ale mam nadzieje , ze odbiją . W drugim białym pudle , 2 rodzaje rzodkiewki , pietruszka naciowa , koper oraz fasolka szparagowa karłowa , w sumie będzie 5 krzaków ( ale dopiero wschodzą ). W wiaderku cukinia . Sporo też rozrosły się poziomki .
W tle słychać , najprawdziwszy traktor :język: .
Miłego oglądania :-)
http://youtu.be/xOdNjSneH8I
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: katarzynka575 »

Aga super pomysł z tym pokazaniem balkonu w "ruchu" może i ja spróbuję bo trudno zdjęciami pokazać całość .

No widzę że u Ciebie to warzywniak że ho,ho ja to na prawdę się wpraszam na piknik :piwo: na pomidorka z krzaczka i ogóreczka .

No a lilia gdzie ? ani zdjęcie ani filmik
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: dorotka_kk »

pełne zielone szaleństwo :klaszcze: pięknie wszystko rośnie :ok:
Awatar użytkownika
felekkartofelek
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk bliżej Śląska. ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: felekkartofelek »

Witaj Agnieszko! Śliczny masz balkonek. Będę częściej wpadać. :-)
Pozdrawiam Kamil i Felek ;D
ODPOWIEDZ