Tajemniczy ogród(ek).

Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Tajemniczy ogród(ek).

Post autor: Kasia_Ra »

Łucjo, piękne masz tulipany ! Uwielbiam je :inlove:
Kurkuma

Re: Tajemniczy ogród(ek).

Post autor: Kurkuma »

darek pisze:Ładne prymulki i ciekawe tulipany.
Darku dziękuję za odwiedziny i miły wpis :) Cieszę się, że roślinki Ci się podobają.
Kasia_Ra pisze:Łucjo, piękne masz tulipany ! Uwielbiam je :inlove:
Kasiu dziękuję. Widziałam, że u Ciebie śliczne tulipanki kwitły (ten pełny i zielonożółty :serce: ). Dla mnie to nowe zauroczenie tymi kwiatami. Mimo, że widziałam na zdjęciu jak mają zakwitnąć to i tak ich żywe kolory były dla mnie miłym zaskoczeniem.

Czas troszkę tutaj odświeżyć. Po ostatnich deszczach wszystko porosło jak na drożdżach. Zapowiadają się pyszne buraczki, choć na razie to tylko botwinka, ale już dawno mi tak ładnie nie rosły :)
Do ogródka przybyło kilka nowych roślinek. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, ponieważ sadzonki są zdrowe, ładne, z porządnym systemem korzeniowym, ładnie rozkrzewione i niektóre kwitnące. Ceny rewelacyjnie niskie jak za tak ładne sadzonki. Bałam się przesyłki roślin bez doniczek, ale Sprzedający zapakował je tak, że dotarły bez uszczerbku. Wysłane we środę a we czwartek ok.12:30 były już u mnie. Rewelacja :super: Rośliny już posadziłam. Przyjęły się wszystkie. Poniżej ich zdjęcie po otworzeniu paczki i ustawieniu ich do zdjęcia ;)

Obrazek

Obrazek
Kurkuma

Re: Tajemniczy ogród(ek).

Post autor: Kurkuma »

Ogródkowo i wiosennie :)

Mini

Obrazek

Pracowite maleństwa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tym roku dwie korony cesarskie zakwitną :radocha:

Obrazek

Obrazek

Zima nie była zbyt mroźna i w efekcie pięknie rozkwitły dwie kaliny. Dodam, że pięknie pachną.

Obrazek

Obrazek

Mahonia już niedługo obsypie się żółtymi kwiatami

Obrazek

Barwinki

Obrazek

Obrazek

Ukochane pierwiosnki. W tym roku utworzyły różowe bukiety kwiatuszków.

Obrazek

Miodunka

Obrazek

I takie słoneczko pokazało buźkę

Obrazek

Miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Tajemniczy ogród(ek).

Post autor: Kasia_Ra »

Zazdroszczę żółtego pierwiosnka na nóżce i miodunki: przywiozłam sadzonki od rodziny, ale się nie uchowały.
Uwielbiam wiosnę :D
ODPOWIEDZ