Róże

Awatar użytkownika
Mery
Mistrz
Mistrz
Posty: 794
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: Opolszczyzna

Re: Róże

Post autor: Mery »

Pamiętam . Pamiętam bardzo dobrze. Wtedy też napisałam , że nie mam takiego koloru w swoim ogrodzie i niedługo potem dostałam przesyłkę z prezentem, który sobie bardzo cenię z powodu zawartości i dedykacji.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Efuniu informację o najnowszym prezencie zamieściłam w poddziale Porady Mery , w temacie Reanimacja ...
;)
Pozdrawiam Marysia.

Dlaczego ja Ciebie lubię?
Za samo Twoje istnienie,
tak bardzo ja lubię Ciebie!


Nie zezwalam na kopiowanie,przetwarzanie i rozpowszechnianie moich zdjęć i tekstów bez mojej zgody.
Awatar użytkownika
Mery
Mistrz
Mistrz
Posty: 794
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: Opolszczyzna

Re: Róże

Post autor: Mery »

Dobrze wiem skąd ją pamiętam. Pamiętam też co wtedy napisałam o innej roślinie.
Długo nie czekałam i dostałam ją. Rośnie i w przyszłym sezonie będzie kwitła.
A Ty pewnie wiesz jak się ona nazywa. Ja mówię do nie : Kiedy zakwitniesz Milenko.
Wszystkie one mają takie imiona na mój własny użytek.
Reanimowany storczyk też ma imię, ale tylko ja i Ty wiemy jakie :oczy: .
Przegapiłam fakt, że już odpisałam na Twój post i napisałam ponownie odpowiedź, więc edytuję by się usprawiedliwić. :rumieni:
Pozdrawiam Marysia.

Dlaczego ja Ciebie lubię?
Za samo Twoje istnienie,
tak bardzo ja lubię Ciebie!


Nie zezwalam na kopiowanie,przetwarzanie i rozpowszechnianie moich zdjęć i tekstów bez mojej zgody.
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Róże

Post autor: Efka »

Hi, hi - mam nadzieję, że Ci nie sprawiam problemów na parapecie, Marysiu lol ;) .
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Mery
Mistrz
Mistrz
Posty: 794
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: Opolszczyzna

Re: Róże

Post autor: Mery »

Nie Milenko, Ty mi nigdy nie sprawiasz kłopotu ani w kontaktach , ani na parapecie.
Na storczyka zaglądam z wielką sympatią , z taką jak na inne darowane.
Wyobraź sobie inne , swoje duże, leciwe oddałam , a te z których ofiarodawcą wiąże mnie nić przyjaźni są u mnie i będą. Dla nich zawsze będzie miejsce. :serce:
Pozdrawiam Marysia.

Dlaczego ja Ciebie lubię?
Za samo Twoje istnienie,
tak bardzo ja lubię Ciebie!


Nie zezwalam na kopiowanie,przetwarzanie i rozpowszechnianie moich zdjęć i tekstów bez mojej zgody.
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Róże

Post autor: Efka »

To jest Marysiu bardzo wzruszające i dziękuję Ci za umieszczenie tej roślinki między nimi.
Ja też wyjątkowo lubię takie, które mi się z kimś kojarzą, ale nie odważyłabym się nadać im imion tych osób, bo dziwnie bym się czuła, gdyby taki storczyk chorował lub padł.
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ