Pytanie/prośba do administracji.

Kurkuma

Re: Pytanie/prośba do administracji.

Post autor: Kurkuma »

Witam,
Mam pytanie do administratora lub webmastera... Mam nadzieję, że w dobrym miejscu zadam pytanie a właściwie zgłoszę problem. Mianowicie nie mogę wkleić zdjęć w swoim wątku. Wyskakuje mi taki komunikat: Błąd ogólny

SQL ERROR [ mysql4 ]

MySQL server has gone away [2006]

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

Poinformuj administratora lub webmastera: admin@storczykarze.pl

W czym tkwi problem? Czy to ja coś robię nie tak (w co wątpię bo dzień wcześniej wszystko było ok), czy są jakieś zakłócenia itp.?

Dziękuję za pomoc :)
paul1941

Re: Pytanie/prośba do administracji.

Post autor: paul1941 »

Kurkuma pisze:Witam,
Mam pytanie do administratora lub webmastera... Mam nadzieję, że w dobrym miejscu zadam pytanie a właściwie zgłoszę problem. Mianowicie nie mogę wkleić zdjęć w swoim wątku. Wyskakuje mi taki komunikat: Błąd ogólny

SQL ERROR [ mysql4 ]

MySQL server has gone away [2006]

Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

Poinformuj administratora lub webmastera: admin@storczykarze.pl

W czym tkwi problem? Czy to ja coś robię nie tak (w co wątpię bo dzień wcześniej wszystko było ok), czy są jakieś zakłócenia itp.?

Dziękuję za pomoc :)
Witam mam ten sam problem nie mogę wysłac postów ,wyswietlaja sie te same komunikaty
Awatar użytkownika
kasja
Administrator
Administrator
Posty: 233
Rejestracja: 12 paź 2013, o 09:39
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie/prośba do administracji.

Post autor: kasja »

Kochani, ogłoszenie o awarii dostawcy usług internetowych jest wątek poniżej i było już wczoraj. Tutaj
viewtopic.php?f=4&t=1030

Objawy są różne, od zupełnego braku dostępu do strony do różnych dziwnych komunikatów np. takich o których piszecie.
Pozdrawiam - Marek
ODPOWIEDZ