POMOC DLA JULIANKA

Kermit1968

POMOC DLA JULIANKA

Post autor: Kermit1968 »

Ponieważ przyjaciele naszych przyjaciół są również naszymi przyjaciółmi postanowiliśmy wraz z Krysią zamieścić także tu ten apel, prośbę o pomoc.
Podaruj mu 1% podatku, nie oddawaj go skarbowemu - dla Ciebie niestanowi to różnicy gdyż i tak go oddajesz, lecz możesz zadecydować gdzie on trafi. Temu dziecku może on dać naprawdę wiele.
Pamiętajmy o tym że posiane dobro zawsze do nas wraca !!!

"Rok 2011 w jej rodzinie obfitował przeważnie w tragedie! Śmierć 25-letniego Taty małego Julianka, który utrzymywał rodzinę przepełniła gorycz.
Proszę Was o wsparcie dla wnusia Grażynki - Julianka."
Oto list jaki Grażynka rozesłała do wszystkich swoich znajomych:

Witam wszystkich serdecznie!

MOI DRODZY PRZEJDĘ DO SEDNA SPRAWY,
W 2010 ROKU WYDAŁAM DWIE CÓRKI ZA MĄŻ JUDYTKĘ I EWELINKĘ ZOSTAŁAM BABCIĄ.
U MOJEJ CÓRKI JUDYTY URODZIŁ SIĘ SYN JULIAN, KTÓREMU PO TRZECH MIESIĄCACH ŻYCIA WYKRYTO NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY OCZU TAK ZWANY SIATKÓWCZAK. JULEK JEST PO LECZENIU CHEMIĄ I KRIOTERAPII.
NAJLEPSZY EFEKT LECZENIA TO ANGLIA, ALE NA TO POTRZEBA PIENIĘDZY OK 130 TYS ZŁ.JAKBY TEGO BYŁO MAŁO
17 GRUDNIA 2011 ROKU ZGINĄŁ MÓJ ZIĘĆ OJCIEC JULKA W WYPADKU SAMOCHODOWYM. CÓRKA JEST BEZ PRACY JULEK POTRZEBUJE STAŁEJ OPIEKI.

W ZWIĄZKU Z TYM ZAŁOŻYŁA CÓRKA KONTO 1% W FUNDACJI:
FUNDACJA "POMÓŻMY MARZENIOM" Nr KRS 0000255194 Z DOPISKIEM "NA LECZENIE JULIANA PIÓRCZYKA.
BARDZO PROSZĘ ZNAJOMYCH I PRZYJACIÓŁ MOICH O WSPOMOŻENIE NASZEJ AKCJI I ZROZUMIENIE NASZEGO BÓLU Z POWODU CHOROBY JULIANKA I ŚMIERCI JEGO WZOROWEGO TATUSIA
POZDRAWIAM WSZYSTKICH i DZIĘKUJĘ.

Grażyna Witkowska

BEZPOŚREDNIA STRONA JULIANKA

http://pomocdlajulka.pl/

Wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w deklaracji rozliczeniowej Nr KRS 0000255194 i koniecznie dopisek "NA LECZENIE JULIANA PIÓRCZYKA".

Bez dopisku trafią pieniążki oczywiście, ale będą rozdzielone na wszystkich.


Obrazek

Obrazek

DZIĘKUJEMY ZA WSZELAKĄ POMOC I DAR :serce:
Zablokowany