Balkonowa dżungla

Samsu

Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Witajcie na moim balkonie . :rumieni: .
Balkon jest dość spory bo ma 16m2 8x2m. Niestety nie mam zdjęć całego balkonu z poprzednich sezonów. Udało mi się wyszperać tylko jedną fotkę, niewielkiej czesci balkonu .
Obrazek
W zeszłym roku pokochałam trawy , ktore są wdzięczne i pięknie kołyszą się na wietrze . Niestety muszę z nich zrezygnować ze względu na kota :beksa: . Jestem zmuszona czymś je zastąpić , zeby zasłonić trochę tą białą ścianę , marzy mi się niekontrolowany busz lol
A tak wyglądają przygotowania do sezonu , pierwszy raz, w tym roku ,postanowiłam sama wysiać z nasion roślinki .
Narazie wszystko żyje , ale zobaczymy co będzie dalej . Tak to narazie wygląda.
Obrazek
A teraz czekam z niecierpliowścią ,aż zakwitną rózne odmiany tulipanów , żonkile , szafirki , hiacynty.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2012, o 11:07 przez Samsu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: dorotka_kk »

Ale masz wielki taras O_O A co z podłogą, nie niszczy ją deszcz? Pięknie się wszystko prezentuje, a roślinki pięknie rosną i ja oczami wyobraźni widzę ten taras dżunglą porośnięty :piwo:
Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Deszcz podłodze nie straszny . Na zimę ( najczesciej pazdziernik , listopad)podlogę rozbieramy , ze względu na śnieg . Uwielbiam chodzić na bosaka , więc poświęcam się 2 razy do roku :kwaśny:
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: dorotka_kk »

O kurczę rozebrać taką podłogę ??? Ale jak to ??? To są takie duże kwadraty ? czy małe deseczki ?
Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Dorotko , to podesty drewniane 30X30 cm , układa się je dość szybko , wpinasz jeden w drugi . Tylko metraż jest spory , więc trzeba się trochę narobić.
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: nina1611 »

piekny Twój taras!!!
podłoga robi wrażenie ;-)
te trawy tez wyglądają ciekawie :hyhy: ale rozumiem ..kot.. też mam taką włochata bestię :hyhy:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: dorotka_kk »

Mijałyśmy się w naszych wątkach lol
A to jak są takie spore to nie robi tak wielkiego problemu, ale jednak dwa razy w roku tak układać :gwizdać: :gwizdać: ale za to pięknie wygląda i warto :klaszcze:
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: tom_mix »

Fajnie że masz taki wielki balkon :super: ile tam idzie roślinek zmieścić. A może by tak zrezygnować z rozbierania podłogi i oszklić? Miałabyś super warunki dla storczyków i innych lol
Samsu

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: Samsu »

Tomku myślałam nad zabudowaniem tego balkonu do momentu , az kiedyś zaproszono mnie na taki zabudowany balkon z wystawą zachodnią(czyli taka jak moja ). Uwierz mi, w lato można się usmażyc . Jednak wolę wiatr we włosach :hyhy:
karell

Re: Balkonowa dżungla

Post autor: karell »

Piękny balkon :serce: Szkoda tych traw, ale za to będziesz miała mnóstwo kolorów jak zakwitną Ci kwiaty z nasion. Trzymam za nie kciuki :-)
Podłoga bardzo efektowna :-)
ODPOWIEDZ