Moje ukochane kwiatuszki :)

Awatar użytkownika
darek
VIP
VIP
Posty: 923
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: darek »

Kolorowo u Ciebie Ewelinko.Storczyk pięknie się odwdzięczył za opiekę,bardzo ładne kwitnienie.cieszę się,że Dendrobium ładnie rośnie.Tylko patrzeć jak wypuści pęd.Szkoda że fiołki nie kwitną i tyle zachodu z nimi,może spróbuj uprawy na knocie,przynajmniej odpadnie problem podlewania.Powodzenia w nowej pracy.
gojka42

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: gojka42 »

Ewelinko jutro postaram się wstawić Twojego mini z 4 pędami :D :* Kurcze, że też ja go wcześniej nie widziałam jak kupowałam sobie ;) :*
lidka

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: lidka »

Ewelinko trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli :D Gośka a dzisiaj nie możesz :zły: znowu muszę czekać !!!
gojka42

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: gojka42 »

Nie :D Przecież do jutra chyba wytrzymasz :P
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

Dziekuje Gosienko i za znalezienie miniaturki dla mnie i za foto. Przynajmniej tak nuda tu nie bedzie wialo. Ale obiecuje poprawe.... Tylko jak dysk kupie do kompa, czyli za jakies 6-8 tygodni. Bo ze starej pracy zaloze sie, ze mi wstrzymaja wyplate na zawsze...

Gosiu zdjecie, ktore mi przeslalas mam na tapecie w telefonie.


Darku, Lideczko dziekuje za cieple slowa. Trzymajcie kciuka za mnie jutro, strasznie boje sie jutro isc do pracy. Tylko jednego lewego, bo prawy zdradliwy.
gojka42

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: gojka42 »

Głowa do góry i nic się nie bój :* Dasz radę :ok:
gojka42

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: gojka42 »

Ewelina tak na szybko wstawiam Twoje cudo bo boję się, że Lidzi wątroba ... :D
Obrazek

Obrazek
Ewelina G

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: Ewelina G »

Iiiii no jak nic piekny, cudne mordki ma :). Czekaj na mamusie kwiateczku :). Oski sie bardzo cieszy, powiedzial, ze to jego miniaturka. No jak nic niedlugo polowe kwiatkow mi zabierze...
lidka

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: lidka »

Ewelinko :V cudeńko !! Nie wiem komu :gwizdać: Tobie czy Gosi :D
gojka42

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post autor: gojka42 »

Ewelinka nie narzekaj na Oskarka tylko się ciesz :D przynajmniej roślinki zostaną w domu ;) Moi z chęcią by je eksmitowali ;(
Lidzia Ewelinie bo jej ma 4 pędy :D
ODPOWIEDZ