Wielka milosc Actusowej :):):)

Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kaktus »

Witam wszystkich serdecznie ,mam na imie Kasia.Wasze watki sledze juz od maja(niektore znam bardzo dobrze) i jestem nimi zachwycona,jak rowniez wasza wiedza i doswiadczeniem :oczy: Dlatego rowniez i ja postanowilam do Was dolaczyc i pokazac moja kolekcje oraz wzloty i upadki w moim storczykowym swiecie ,ktory jest moja najwieksza pasja.Moja przygoda z tym cudownym gatunkiem rozpoczela sie jakies 15 lat temu ,kiedy ofiarowano mi pierwszego storczyka,biala hybryde phala.Potem byly inne hybrydy ,potem przerwa i tak powaznie zajmuje sie storczykami od 7 lat.W kolekcji posiadam ok 150 okazow(przestalam liczyc po 128 lol ),sa to w wiekszosci botaniczne phala ,hybrydy pierwszorzedowe,kilka wandowatych ,hybrydki marketowe,dendrobia,3 cambrie,1 cattleye i jakis czas temu odwazylam sie powiekszyc kolekcje o paphio ,ktorych mam w tej chwili 11.Zawsze mnie zachwycaly ,ale troche sie balam czy podolam ich wymaganiom.Ale kto nie ryzykuje...temu paphio nie zakwitnie lol
Na poczatek maly kolaz niektorych z moich kwitnien
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

To czesc z moich kwitnien ,o innych bede pisala juz na biezaco ,jak rowniez o nowych nabytkach :)
Ostatnie moje kwitnienie ,jak dla mnie zachwycajace bo pierwsze tego typu u mnie ,zakochana jestem po uszy lol
Paphiopedilum Henryanum
Obrazek

Obrazek

To tyle w ramach wstepu ,wszystkich serdecznie zapraszam :oczy:
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Mariusz3357 »

Kasiu ciesze się że dołączyłaś do forum. :* :*

Piękna kolekcja i cudowne kwitnienia.Widać że masz do nich rękę i zamiłowanie a one się odwdzięczają, :D
Kolekcja na pewno się rozrośnie teraz gdy zakochałaś się w Paphio. :klaszcze:
Super,czekam na więcej. :klaszcze:
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: kasia74 »

Hej Kasiu, widzę ze wiele nas łączy, a liczby mówią same za siebie 7 lat i 150 sztuk to tak samo jak u mnie :D
pozdrawiam Kasia
Alice 12

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Alice 12 »

Kasiu to wlasnie przez ciebie zakochalam sie w sabotkach :serce: Nie bede juz po raz 100 gratulowac twojej kolekcji, bo sama wiesz ze jest cudowna :)
Magdzia

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Magdzia »

Witaj Kasieńko :* Miło mi gościć tutaj u Ciebie :) Masz wspaniałą kolekcję :super: Zachwycasz wciąż nowymi gatunkami :) Teraz przyszła kolej na sabotki, które są wspaniałymi i jakże oryginalnymi roślinami :) Dzięki Tobie i ja będę miała możliwość spróbować swoich sił z tymi cudami i będę mogła podziwiać ich wspaniałe kwiaty :D
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kaktus »

Madzia!!!Jestes i Ty kochana ,dziekuje za przemily wpis :* .My juz mamy tyle wspolnych storczykow Ty i ja ,ze prawie sie pogubilam lol .Zakladaj watek kochana!
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Marzenka20-1989

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Marzenka20-1989 »

Witam :) Piękna kolekcja :) już nie mogę się doczekać kolejnych kwitnień :D
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: kokolidek »

Oj Actusowa - trochę Ci zeszło z tym zakładaniem wątku. Jakby mnie na FO nie zbanowali to bym tej moderatorce flaszkę postawiła za to, że Ci zalazła za skórę (inaczej byś się jeszcze rok ociągała z tym wątkiem :zły: ).
Witam Cię :* :*
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: Kaktus »

Koko skarbie ,zeszlo mi troche ale bylam ,jestem i bede :D Alez mnie tam nikt za skore nie zaszedl przeciez ,po prostu grobowa atmosfere to wiesz ,mam w pracy czasem ,a rozwijanie pasji lubie raczej w luznej a nie ze scisnietym tylkiem lol .Super ,ze wpadlas kochana :*
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Wielka milosc Actusowej :):):)

Post autor: kokolidek »

actus pisze:po prostu grobowa atmosfere to wiesz
No przecież o tym mówię :D Kiedyś nawet napisałam, że jakby na moim pogrzebie miała być taka atmosfera to bym się "chyba pochlastała" lol lol
No i ja na nudę nie narzekałam - sama ze sobą się zakładałam po ilu minutach mi skasują wpis :D lol
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Zablokowany