Wielka milosc Actusowej II

Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Kaktus »

Witam Was serdecznie w drugiej czesci i dziekuje ,ze byliscie ze mna do tej pory :* .Mam nadzieje,ze nadal bedziemy sie spotykac na tych stronach ,jak i na stronach Waszych pieknych watkow :)
Dla przypomnienia,czesc I znajduje sie TUTAJ viewtopic.php?f=10&t=922" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiosna juz zawitala ,co widac najlepiej w naszych doniczkach ,korzonki ,listki i co najwazniejsze pedziki,a jeszcze lepiej kwiatki :D

Pierwsze kwitnienie Oncidium Red Twinkle Fantasy.Kupione w ubieglym roku ,zupelnie malutkie ,roslo jak szalone i nadal rosnie.Zapach jak z apteki ,tak jak biale :zdegustowany: ,ale kwiatuszki ma sliczne i w ogole jest sliczne :serce:
Obrazek
Obrazek

Dzis zakwitla tez krzyzoweczka Corningiana x Amboinensis
Obrazek
Obrazek

Moj pierwszy Miltoniopsis kupiony z dwoma pedami ,u mnie wypuscil dwa nastepne.Stanowisko jasne ,,okno poludniowo -wschodnie,slonko pada na niego w poznych godzinach popoludniowych ,poza tym uwielbia mgielke z nawilzacza ,ktora pada na niego przez wieksza czesc dnia.Ma ogromne kwiaty :serce:
Obrazek
Obrazek

Zakwitla tez hybrydka ,ktora dostalam w zeszlym roku od Mamy ,podczas jej pobytu u mnie ,wiec mam do niej ogromny sentyment :)
Obrazek
Obrazek

Nie moge nie pokazac mojej Krolowej ,kocham ja ,jest najcudowniejsza na swiecie :D
Obrazek

Yin's Green Jewel juz z dwoma kwiatuszkami .
Obrazek
Obrazek

Pyza
Obrazek

Rozkwitaja Paphio.Bellatulum i Corningiana x Mannii (pierwsze kwitnienie),ale to juz w nastepnym "odcinku" :D
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014, o 11:41 przez Kaktus, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Cytryna24
VIP
VIP
Posty: 314
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 08:29

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Cytryna24 »

Kasiu pięknie tu u Ciebie. Widać, że wiosna już u Ciebie jest. Uwielbiam Oncidia, te maleńkie pączki jak perełki. Cudowne kolory księżniczki. Same piękności. Czekam na więcej :D
Evelina
Awatar użytkownika
katpio
VIP
VIP
Posty: 919
Rejestracja: 25 mar 2012, o 08:43
Status: Aktywny
Lokalizacja: Katarzina

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: katpio »

Kasia ale masz wypasione phalaenopsisy :klaszcze:
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: kasia74 »

Kasiu i ja przyszłam się przywitać w drugiej części, co prawda dopiero trzecia jestem ale na miejsce na podium się załapałam :D
Oncidium na rozpoczęcie wątku to jest to :D śliczna mała perełka :serce: ja już przebieram nogami i czekam niecierpliwie kiedy moja dojrzeje do pędów.
Phalaenopsisy to zawsze jakieś cudne u Ciebie można się na ogladać, ksieżniczka bajeczna i całe szczęscie ze mnie do phali nie ciągnie bo inaczej to już moja lista chciejstw do ziemi by sięgała lol lol lol
Czekam tez na kolejną odsłonę i kolejne piekne kwitnienia.
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Mariusz3357 »

Pieknie zaczęta kolejna część wątku. ! :)
Jak zawsze pokazujesz cudne kwitnienia Twoich podopiecznych...
Corning-Ambo ślicznie zakwitła ! :D Nie wiadomo co pochwalić bo każdy na to zasługuje. :)
Czekam z niecierpliwością na bellatulum ! :D
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: nina1611 »

witam się i ja :D
i będę częęęęsto zaglądać ;)
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Bober »

Jakie piękne rozpoczęcie nowego wątku :D Kasiu, lecisz jak burza i za każdym razem wpadasz z fotkami po bandzie lol Ja zawsze tak niecierpliwie czekam na to co nam pokażesz w sobotę, albo niedzielę :gwizdać: Jeszcze nigdy się nie zawiodłam :D Wszystkie są wspaniałe, ale tym razem to Oncidium u mnie wygrywa :serce: :serce: :serce:
Ten Miltoniopsis wygląda jakby miał kwiaty wielkości dłoni O_O
Ostatnio zmieniony 16 mar 2014, o 17:46 przez Bober, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
Iwona1905
VIP
VIP
Posty: 897
Rejestracja: 4 lis 2013, o 17:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Iwona1905 »

Piękne cudeńka pokazałaś Kasiu w nowym wątku :D Gratuluje pierwszej miltonii, śliczne duże kwiaty czy pachną?
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: lucyna »

Kasiu, tak sobie pomyślałam, że to dopiero druga część, a mnie się wydaje, że od początku jesteś z nami :D
Nie wyobrażam sobie już tego forum bez Ciebie :*
Masz w swojej kolekcji cudowne perełki, ale potrafisz też zachwycać się kundelkami i to mi się strasznie w Tobie podoba, że nie ''gwiazdorzysz'' :padam:
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Wielka milosc Actusowej II

Post autor: Kasia_Ra »

Kasiu, jak dobrze, że jest już nowy wątek :klaszcze: :D .
I to jak zwykle z przytupem ;) :super: .
Nie będę ukrywać, że Oncidium z 'aptecznym' zapachem jest dla mnie nr 1, też mi się takie marzy :gwizdać: .
Twoja Corningiana x Amboinensis jest prześliczna, jak oglądałam zdjęcia w internecie, nie widziałam ani jednej tak pięknej, z takimi ładnymi kreseczkami :ok: .
Reszta, oczywiście, też wspaniała i już nie będę wymieniać każdego z osobna, bo uwielbiam je wszystkie :inlove:
ODPOWIEDZ